O mnie

Jako dyplomowany skrzypek z wieloletnim doświadczeniem z przyjemnością towarzyszę muzycznie w ważnych momentach życiowych. Muzyka to moje życie.  Jestem otwarty na nowe wyzwania muzyczne. Dopasowuję się do charakteru uroczystości.

Kilka słów o mnie.

Ukończyłem studia na kierunku skrzypce w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy w klasie Prof. Henryka Keszkowskiego.

Od roku 2000 jestem skrzypkiem w orkiestrze Opery Nova w Bydgoszczy. Od kilkunastu lat jestem także I skrzypkiem kwartetu smyczkowego Nova Quartet (zapraszam do odwiedzenia strony www.kwartetnova.pl )

Wielokrotnie brałem udział w Mistrzowskich Kursach Muzycznych pod kierunkiem wybitnych Pedagogów.

Bardzo chętnie podejmuję się współpracy z różnymi wykonawcami zarówno z kręgu muzyki klasycznej jak i muzyki rozrywkowej, jazzowej a nawet hip-hopowej. Zaowocowało to występami w największych salach koncertowych w Polsce i na świecie z największymi gwiazdami muzyki klasycznej i rozrywkowej, a także szeregiem nagrań audio i video.

Doświadczenie w ramach uroczystości ślubnych mam ogromne – zagrałem już na setkach ślubów zawsze zyskując uznanie Państwa Młodych i zgromadzonych Gości.

 

skrzypce, bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, oprawa skrzypcowa, oprawa muzyczna, uroczystości, muzyka, ślub, pogrzeb, eventy, violin, kujawsko-pomorskie, muzyk na ślub, muzyka na ślub